Remayöz Makinesi

Tekstil alanında kullanılan remayöz makinesi birçok özelliğe sahiptir. Kullanımı deneyim gerektiren remayöz makinesi uygun fiyat tarifesinden satışa sunuyoruz. Remayöz makinesi ürünümüzü garanti kapsamında üretiyor ve web sitemizden satışa sunuyoruz.

Remayöz Makineleri Nedir?

Remayöz makinesi, düz örme firmalarında dikim işlemine hazırlanmış düz örme ürünlerin yaka, bant, pat, yan dikiş, cep ve lastik dikim işlemini gerçekleştiren bir makine türüdür. Remayöz makine bu sebeple özellikle tekstil atölyelerinde kullanılıyor. Remayöz makineleri, esneme niteliği taşıyan düz örme kumaş türlerine zincir dikişi işlemi gerçekleştirir. Bu sebeple remayöz makinesi düz örme konfeksiyonunun temel dikim makinesi olarak da isimlendirilebilir. Remayöz makinesi ayak kısmından üst kısma doğru 360 derece boyunca sağ ve sol yöne doğru dönebilme özelliğine sahiptir. Remayöz makinesi çardak, kafa, kasnak, kumaş tutma tablası, motor, elektrik paneli, ayak ve pedal gibi farklı bölümlerden meydana geliyor. Remayöz makinelerini kullananlara ise remayözcü adı verilir. Remayöz makinesi kullanımında tüm teknik bilgilere sahip olunması gerekiyor.

Remayöz Tamiri Yapıyoruz

Sektörümüzün en gözde firması olarak tüm remayöz makinesi türlerinde garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ile remayöz tamiri hizmetimizi belirtilen süreçten daha erken sürede gerçekleştiriyoruz. Remayöz tamiri süreci boyunca ayrıca 7/24 Whatsapp destek servimizden destek hizmeti sunuyoruz. Remayöz makinesi tamir işlemi boyunca müşterilerimizin yakın takipte kalmasını sağlıyoruz. Remayöz makinesi probleminde ek ücretsiz olarak teknik servis hizmeti sunuyoruz.

2.El Remayöz Satışı Yapıyoruz

Türkiye’nin en köklü 2.el remayöz satışı firması olarak Türkiye genelinden 7/24 2.el remayöz makinesi satışı gerçekleştiriyoruz. 2.el remayöz makinesi satışlarımızı garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz ve olası bir sorunda ücretsiz olarak ürün tamiri hizmeti sunuyoruz. Firmalar tarafından satışa sunulan 2.el remayöz makinesini uygun fiyat tarifesinden satın alıyoruz ve kurumsal web sitemizden uygun fiyat tarifesinden satışa sunuyoruz. 2.el remayöz makinelerimizin satışı sonrasında müşterilerimiz tarafından talep edilmesi durumunda ek ücretsiz olarak remayöz kullanımı konusunda destek hizmeti sunuyoruz.

Remayöz Makinesinin Türleri

Remayöz makinesinin tek iplikli, çift iplikli ve overloklu olmak üzere toplamda 3 farklı türü bulunuyor. Tek iplikli remayöz makinesi, tek iplik üzerinden zincir dikiş meydana getirilen makinelerdir. Tek iplikli remayöz makinelerinin ana özelliği ise kolayca sökülebilir olmasıdır. Çift iplikli remayöz makineleri, çift iplik üzerinden zincir dikiş meydana getiren makinelerdir. Çift iplikli remayöz makinelerinde meydana gelen dikişler oldukça sağlam ve esnektir. Overloklu remayöz makineleri ise, overlok ve remayöz makinesi ile birlikte gerçekleştirilen remayöz makineleridir. 81 ilimiz üzerinden 2.el remayöz makinesi siparişi vermek için Whatsapp destek hattımızdan da iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan sipariş verdiğiniz 2.el remayöz makinelerimizden memnun kalma garantisi sunuyoruz. Firmamızdan 2.el kaliteli remayöz makineleri satın alarak ekonomik yönden tasarruf yapabilirsiniz.

Remayöz makinesi tamiri ve 2.el remayöz makinesi satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]