Remayöz Makine Satışı

Tuğra Makina Tekstil Market

Tuğra Makine Remayöz Makineleri Satışı

Tuğra Makine Kalitesi ve Güvencesiyle Sıfır ve 2. El Remayöz Makinesi Satışı Yapmaktayız.
Remayöz Makineleri Satışı

2.El Remayöz Satışında 1 Yıl Parça Dahil Garanti Güvencesi Veriyoruz.

Eski Remayözünüzü Son Sistem Remayözlerle Takas İmkanı veriyoruz.

İddialı ve Hızlıyız. 24 Saat Hizmet İmkanı Veriyoruz. "Siz ve Makineleriniz yeterki çalışsın"

Revizyonda Parça Dahil 1 Yıl Garanti Güvencesi Veriyoruz.

Türkiyenin Neresinde Olursa Olsun 1 Yıl Ücretsiz Servis İmkanı.

BÜTÜN BU İMKANLAR REMAYÖZLE SINIRLIDIR. "ÇÜNKÜ BİZ REMAYÖZCÜYÜZ."

Tekstil alanında kullanılan remayöz makinesi birçok özelliğe sahiptir. Kullanımı deneyim gerektiren remayöz makinesi uygun fiyat tarifesinden satışa sunuyoruz. Remayöz makinesi ürünümüzü garanti kapsamında üretiyor ve web sitemizden satışa sunuyoruz.

Remayöz Makineleri Nedir?

Remayöz makinesi, düz örme firmalarında dikim işlemine hazırlanmış düz örme ürünlerin yaka, bant, pat, yan dikiş, cep ve lastik dikim işlemini gerçekleştiren bir makine türüdür. Remayöz makine bu sebeple özellikle tekstil atölyelerinde kullanılıyor. Remayöz makineleri, esneme niteliği taşıyan düz örme kumaş türlerine zincir dikişi işlemi gerçekleştirir. Bu sebeple remayöz makinesi düz örme konfeksiyonunun temel dikim makinesi olarak da isimlendirilebilir. Remayöz makinesi ayak kısmından üst kısma doğru 360 derece boyunca sağ ve sol yöne doğru dönebilme özelliğine sahiptir. Remayöz makinesi çardak, kafa, kasnak, kumaş tutma tablası, motor, elektrik paneli, ayak ve pedal gibi farklı bölümlerden meydana geliyor. Remayöz makinelerini kullananlara ise remayözcü adı verilir. Remayöz makinesi kullanımında tüm teknik bilgilere sahip olunması gerekiyor.

2.El Remayöz Satışı Yapıyoruz

Türkiye’nin en köklü 2.el remayöz satışı firması olarak Türkiye genelinden 7/24 2.el remayöz makinesi satışı gerçekleştiriyoruz. 2.el remayöz makinesi satışlarımızı garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz ve olası bir sorunda ücretsiz olarak ürün tamiri hizmeti sunuyoruz. Firmalar tarafından satışa sunulan 2.el remayöz makinesini uygun fiyat tarifesinden satın alıyoruz ve kurumsal web sitemizden uygun fiyat tarifesinden satışa sunuyoruz. 2.el remayöz makinelerimizin satışı sonrasında müşterilerimiz tarafından talep edilmesi durumunda ek ücretsiz olarak remayöz kullanımı konusunda destek hizmeti sunuyoruz.

Remayöz Makinesinin Türleri

Remayöz makinesinin tek iplikli, çift iplikli ve overloklu olmak üzere toplamda 3 farklı türü bulunuyor. Tek iplikli remayöz makinesi, tek iplik üzerinden zincir dikiş meydana getirilen makinelerdir. Tek iplikli remayöz makinelerinin ana özelliği ise kolayca sökülebilir olmasıdır. Çift iplikli remayöz makineleri, çift iplik üzerinden zincir dikiş meydana getiren makinelerdir. Çift iplikli remayöz makinelerinde meydana gelen dikişler oldukça sağlam ve esnektir. Overloklu remayöz makineleri ise, overlok ve remayöz makinesi ile birlikte gerçekleştirilen remayöz makineleridir.

Remayöz Makine Alım ve Satımı

Eski Remayöz Makineleri Alınır.  Dilerseniz eski makinelerinizi alır, yerine yeni makine imkanı sunarız.

Öncü Kalite

Kaliteli Tekstil Malzemeleri

Uzman Kadro

İşinde Uzman Personel Kadrosu

Uygun Fiyat

Uygun Fiyatlı Tekstil Malzemeleri

Mağaza Adresi

Merkez Mh. Atatürk Cd. No:4 Güngören (Köy İçi) / İstanbul

Fabrika Adresi

Muratpaşa Mahallesi Ata Caddesi, Kartopu Sokak No: 8/A Bayrampaşa / İstanbul

Telefonlar

+90 212 677 76 17
+90 530 396 71 63
+90 507 973 36 34

© 2024 Tuğra Makina Tekstil Market Resmi Web Sitesi

Her Hakkı Saklıdır. [Tuğra Makina Tekstil Market]

Web Tasarım